7 põhjust, miks peaksid külastama aasta tähtsaimat investeerimiskonverentsi

14. november 2017

fb-event-cover“Investeerimisel tuleb pidevalt enda seisukohti ümber hinnata”, sõnas ettevõtja ja investor Rain Lõhmus eelmise aasta Tark Raha konverentsil. Just seepärast panime kokku 7 mõtet, miks peaksid laupäeval osa võtma selle aasta investeerimise tippsündmusest. Aitame Sul mõista, kuhu suunas liigub tark raha järgmisel aastal!

  1. Mis toimub maailma majanduses? Kus peitub Eesti uus kasvumootor? Kes muu oskab paremini anda ülevaadet majanduse olukorrast kui Eesti majandus- ja taristuminister Kadri Simson. Temaga koos asub arutellu Eesti esipankur, Swedbanki juht Robert Kitt.
  2. Oled mõelnud investeerida kinnisvarasse? Kas lähiajal on oodata hindade kukkumist või jätkub senine kasv? Börsile pürgiva EfTEN Capitali asutaja ja juht Viljar Arakas annab ülevaate oma ettevõttest ning hetkeolukorrast kinnisvara turul.
  3. Sõna võtab ka Tallinna Börsi selle aasta kõige kuumim tegija. Toiduainete töötlemise ja müügiga tegeleva PRFoodsi aktsia hind on aasta algusega võrreldes kasvanud 54%. Toiduainetööstusest ja PRFoodsi tuleviku plaanidest räägib ettevõtte juht Indrek Kasela.
  4. Erinevaid mõtteid jagab ka Eesti meediamaastiku lipulaeva Ekspress Grupi arendusjuht Andre Veskimeister, kes räägib meediatööstusest kui investeerimisobjektist.
  5. Tahaksid teada, kuidas peaks investor mõtlema riskist ja tulust? TTÜ majandusteaduskonna dotsent Tõnn Talpsepp võtab vaatluse alla portfelliteooria, et saaksid endale sobivaima investeerimisportfelli kokku panna.
  6. Kas tuleb karu või pull? Eesti meedia poolt staarbörsimaakleriks tituleeritud Charlie Viikberg on omal nahal kogenud finantsbuume ja -krahhe. Oma kogemusi jagab ta ka laupäeval külastajatega.
  7. Soovid leida uusi tutvusi, kellega jagada investeerimiskogemusi? Konverentsist võtab osa 300 huvilist, kellega huvipakkuvatel teemadel arutleda.

Tule ja tee oma raha targaks! Loe lisa ja registreeri kohe.

SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.