Ebaõnn ei saa sind kunagi kätte, kui oled kindlalt otsustanud edu saavutada

04. oktoober 2015

Kui oled endale eesmärgiks seadnud, et soovid ühes või teises valdkonnas edu saavutada, siis tuleb seda tõsiselt võtta ja endale seda aeg-ajalt meelde tuletada. Elus tuleb aga tihtipeale ette ootamatusi– tavaliselt just siis, kui Sa kõige vähem nendeks valmis oled. Need ootamatused, olgu nad siis positiivsed või negatiivsed, võivad aga saada määravaks ülejäänud elus.

Kui suhtud negatiivsetesse ootamatustesse vabalt ning võtad neid kui elu lahutamatut osa, leiad ennast suurema tõenäosusega juba üsna pea uute väljakutsetega tegelemast ning uutesse kõrgustesse tõusmast. Pärast milleski ebaõnnestumist tuleks seega üsna kiirelt hakata otsima uusi võimalusi enda teostamiseks ning oma eesmärkide elluviimiseks, et mitte lasta ebaõnnel ennast kätte saada ja maha suruda.

1kersnaKunagi ERR-i turundusjuhi kohale kandideerinud Liina Kersna ootamatuks üllatuseks ei osutunud ta valituks. Ta meenutab, et tol hetkel oli see suur pettumus. “Distantsilt vaadates suunas see aga mind avalikku teenistusse, mis lõppes valitsuse kommunikatsioonibüroo direktori ja peaministri büroo juhi ametitega,” nendib ta tagantjärele olukorda analüüsides.

“Olen kindel, et elus läheb kõik just nii nagu peab. Ka ebaõnnestumised täidavad oma rolli selles, et ühel hetkel loksuks kõik paika. Kuni järgmise ebaõnnestumiseni.” Nüüdseks on Liina Kersna tuntud eelkõige eesti poliitiku ja ajakirjanikuna.

thomas-edisonThomas Edison’i kooliõpetajad ütlesid, et ta on „liiga rumal, et midagi selgeks õppida.“

Koolile järgnev aeg tema elus oli samuti trööstitu – ta vallandati esimeselt kahelt töökohalt, kuna ta ei olnud piisavalt produktiivne.

Edison aga ei jätnud jonni ning jätkas tegutsemist. Mõne aja pärast tema õnn pöördus ning nüüdseks teavad kõik teda leiutajana, kes on leiutanud mitmeid maailma muutvaid seadmeid, nagu näiteks filmikaamera, elektriline lamp ning fonograaf. Lisaks on tema nimel rohkem kui 1000 patenti.

Mistahes hinnaga oma eesmärgini jõudmise eeskuju näitab ka Lady Gaga, kellega lõpetas plaadifirma Island DefJam koostöö juba 3 kuud pärast koostöö algust. Seda halba uudist kuuldes tabas teda tõeline masendus. Õnneks suutis ta sellest siiski üle saada ning oma unistuste täitumise nimel edasi tegutseda gaga

Hetkel on Stefani Germanotta’st saanud pop-ikoon, ta on võitnud mitu Grammy’t ja ka auhinna Songwriters Hall of Fame’ilt. Ta on regulaarselt Billboardi artistide nimekirjas ning on tuntud ka aktivistina seksuaalvähemuslaste õiguste eest võitlemisel ja HIV/ AIDS-i ennetamisega tegelemisel. Forbes’i andmetel ulatub Lady Gaga äriline väärtus 59 miljoni USA dollarini.

Need 3 edukat inimest on heaks näiteks sellest, et kui siht on silme ette seatud, siis erinevad ebaõnnestumised ei tohiks selleni jõudmist kuidagi takistada. Vastupidi—need võiksid olla hoopis hüppelaudadeks, mis hoogu juurde annaksid ning sihte veel kõrgemale seaksid.

Ebaõnnel ei õnnestu Sind kunagi kätte saada, kui Sa ise selleks võimalust ei anna. Sinu suhtumine on see, mis loeb!

Rohkem lugusid kuuled Ebaõnnestumiste päeval! REGISTREERI END ÜRITUSELE

SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.