Google-Maailma parim koht töötamiseks?

14. juuni 2013

The-InternshipKinodes linastus uus film Praktikandid, kus teevad kaasa Vince Vaughn ja Owen Wilson, kes mängivad keskealisi müügimehi, kelle viimaseks võimaluseks on praktika Google’s. Ajakiri Fortune hindas parimaks ettevõtteks, kus töötada justnimelt Google. Mõned tasuta boonused, mida ettevõte oma töötajatele pakub: hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, hambaravi, juuksur, pesupesemine, jõusaalid ja ujula. Tegemist on ettevõttega, kuhu kandideerib iga aasta ca 2,5 miljonit inimest, see teeb 6849 avaldust päevas ja 5 tükki igas minutis.

Film tehti Google peakontoris,  mis selle erakordseks tegi on see, et enne ei ole ühtegi filmiguppi sinna lastud. Film andis edasi mitmeid väärtusi ja põnevaid ideid, mis ettevõte pakub oma töötajatele. Kindlasti tasub kinos ära käia ja film kah oma silmaga ära näha.

Siin on sulle praktilised nipid, et oma ettevõtet edukamaks muuta Google näitel.

  1. Kontori sisekujundus on oluline.  Loo avar töökeskkond, kus on mõnusad kohtumisruumid, mis inspireeriks loovust. Samuti ära unusta kohta, kus töötajad saaks lõdvestuda
  2. Väljenda selgesti, mis on sinu firma unikaalne identiteet. Võta meeskond kokku ja kommunikeeri neile, mille eest sinu firma seisab.
  3. Kui võtad uusi inimesi tööle, siis tee neile tutvumispidu, et ta elaks oluliselt kiiremini sisse meeskonda.
  4. Julgusta inimesi edasi õppima. Sa ei pea saatma neid ettevõttest välja koolitustele vaid väga palju kogemusi saavad jagada su parimat töötajad uutele.Google-office
  5. Korralda iga kuu firmasiseseid võistlusi, et motiveerida töötajaid. Võistlusi võib olla erinevaid, kas korraldad müügivõistluse, teed viktoriini või lähete hoopis kontorist välja ja teete midagi sportlikut.
  6. Ära unusta müüki. Iga su ettevõtte töötaja, vahet pole mis positsioonil ta on, ei tohi unustada, et klient on kuningas! Sul võib olla hea toode, aga see ei müü kui ta on lihtsalt raamaturiiulil.
  7. Hea viis talentide avastamiseks on praktika programmid. Suveti otsivad väga paljud noored töökohti, anna neile võimalus kogemusi saada ning nad võivad sind üllatada paljude uute innovatiivsete ideedega, mida sa saaksid paremini teha.

Autor: Aksel Kirikal

Kinodes linastus uus film Praktikandid, kus teevad kaasa Vince Vaughn ja Owen Wilson, kes mängivad keskealisi müügimehi, kelle viimaseks võimaluseks on praktika Google’s

Huvitavad faktid artiklist:

Siin on sulle praktilised nipid, et oma ettevõtet edukamaks muuta Google näitel.
SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.