Vaata, kes esinevad konverentsil “Tark Raha 2019”

23. oktoober 2019

tark19Maailma majanduses on ülihuvitavad ajad. Taanis saab võtta kodulaenu negatiivse intressiga. Euroopa keskpank taasalustab 1. novembril helikopterilt raha loopimist majandusse. Võitlus jätkusuutliku majanduskasvu nimel pole olnud kunagi kirgi kütvam kui praegu. Kuidas edasi? Tark Raha aitab investoril selles keskkonnas paremini orienteeruda.

Aasta tähtsaim investeerimiskonverents Tark Raha toimub sel sügisel juba seitsmendat korda ja nagu alati, toome kuulajate ette põnevad esinejad koos sama põnevate teemadega. Ära jää ilma ja kraba enda pilet juba täna.

Madis Toomsalu – LHV ehk suurima kodumaise pangandusgrupi juht. Mees, kelle visiooni kohaselt on LHV väärtus 2023. aastaks miljard eurot ning kelle sõnul teeb LHV saja aasta pangandust.

Kaspar Oja – alati suurepärase argumentatsiooni ja faktitäpsusega esinev sõnakas Eesti Panga ökonomist.

Aivo Adamson – pikaaegse kogemusega tippjuht, kes praegu tüürib visioonikat energiaettevõtet Alexela. Adamson on olnud ka Hansapanga juhatuse liige, maanteeameti peadirektor ja Starmani juht.

Harri Hanschmidt – Eesti ühe suurema ettevõtte Tallink Grupi juhatuse liige.  On töötanud Tallinkis alates 2009. aastast nii ettevõtte investorsuhete juhina, finantsosakonna juhina ning kontserni strateegiliste projektide juhina.

Risto Mäeots – lennukitehnikust lennukihooldusettevõtte tippjuhiks kasvanud mees, kes oli 2019. aastal nominent Eesti parima juhi tiitilile. Risto juhib Eestist ambitsioonikat ülemaailmselt tegutsevat ettevõtet, kus töötab kokku üle 600 inimese.

Margus Rink – kiirelt kasvava ambitsioonika Coop Panga juht. Margus on mees, kes otsustas, et Coop Pank teeb IPO ja läheb börsile. Ja see paistab õige pea reaalsuseks saavat.

Marek Kiisa – kirglik innovaator, autoinsener, ingelinvestor, mentor. Ülimalt põneva karjääriga mees, kes tegeleb praegu peamiselt tehnoloogiainvestorina NordicNinja ja Superangel fondides.

Jaak Roosaare – Ilmselt Eesti tuntuim ja mõjukaim jaeinvestor. Lisaks on ta 50% klubi asutajaliige, “Rikkaks Saamise Õpiku” autor, investeerimiskoolitaja ja nii edasi ja nii edasi.

Osta pilet siit.

 

SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.