Aeg
4 november-
3 detsember
2014
Asukoht
Eesti Rahvusraamatukogu
(Tõnismägi 2)
Toetajad
Kõik üritused

Äripsühholoogia: Edu pole juhuslik

Psühholoogial on tähtis roll nii eraelus kui äris. Äritegevuses määravad seaduspärasused, mitte juhused. Ärikatel toob eduvalemi Sulle lähemale. Äripsühholoogia seminaride sarja on koondatud tipptegijad erinevatelt aladelt. Inspireeru, kuidas ärimaailma reeglid enda kasuks tööle panna.

KKK

Kas piletihind kehtib tervele programmile? JAH
Kas antud seminaride sarjal on võimalik osta ka üksikutele seminaridele pileteid? EI
Kas Samuli Suvela ja David O’Brocki ettekanded on ingliskeelsed? JAH
Kas ettevõtte nimele saab arveid ainult ettevõtte paketti soetades? JAH

Põhiesinejad

Samuli Suvela

Salamander sales & strategy CEO

Mihkel Raud

Saatejuht ja kirjanik

Erik Sakkov

Tallinna Lennujaama juhatuse liige

David O'Brock

Molycorp Silmeti juht

Enn Veskimägi

Standardi juhatuse liige

Programm
4. november 2014
11.november 2014
12. november 2014
26. november 2014
3. detsember 2014

18:00-19:30 Samuli Suvela – müügipsühholoogia
Soome üks parimatest müügikoolitajatest Samuli Suvela annab Äripsühholoogia sarjale avapaugu ning paljastab müügiga seotud psühholoogilised nüansid, mis aitavad sul erinevatele inimtüüpidele oluliselt paremini müüa ideid, tooteid ja iseennast. Üritus on inglise keeles.

18:00-19:30  Mihkel Raud – raskustega hakkama saamine
Elus puutume me kõik kokku raskustega. Kes teeb rohkem, sellel ka juhtub rohkem. Oluline on sealjuures võidelda ning mitte anda alla. Seda teab omast kogemusest tuntud muusik, kirjanik ning telesaate juht Mihkel Raud, kes pihib Ärikatlas oma elu raskeimatest hetkedest ning sellest, kuidas tal õnnestus keerulisi takistusi ületada ja olukorrast võitjana välja tulla.

18:00-19:30 Erik Sakkov – turunduspsühholoogia
Täna Tallinna Lennujaama juhatuse liige sai Eesti mõistes guru staatusesse turunduses Ühispanga Hr Q reklaamiga ning hiljem, kui viis koos ettevõtja Margus Reinsaluga laia maailma Fat Burner energiajoogi. Oma ettekandes räägib Erik Sakkov sellest, miks tasub rääkida oma tootest lugusid, kuidas olla turunduses eristuv ning meeldejääv.

18:00-19:30 David O’Brock – juhtimispsühholoogia
Molycorp Silmeti ameeriklasest juht on toonud ettevõtte välja võimalikust sulgemisest, saanud hakkama Silmeti endise omaniku Tiit Vähiga ning praeguste ameeriklastest omanike, vene rahvusest kollektiivi ning Hiinast pärit klientidega. Oma kogemuste põhjal räägib O’Brock, kuidas motiveerida, mõjutada inimesi, neid tööle panna ning olla hea juht.

18:00-19:30 Enn Veskimägi – edu saladused
Eesti juhtiv mööblitööstur Enn Veskimägi, kes täna keskendub AS Standardi juhtimisele, omab pikka ja muljetavaldavat ettevõtluse kogemust. Ta on käinud läbi tulest ja veest ning oma ettekandes keskendub nendele teguritele, mis on ta teinud niivõrd edukaks. Lisaks saab seminaril teada, kuidas saavutada läbirääkimiste käigus oma eesmärgid.

Detailid

Asukoht:
Eesti Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2)

Kõik üritused
SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.