Aeg
7-28
aprill
2015
Asukoht
Eesti Rahvusraamatukogu
(Tõnismägi 2)
Hind
21. aprill "eneseväljendus" 12.-
28. aprill "mälutreening" 12.-
Toetajad
Kõik üritused

Teel tippu

„Teel Tippu” seminaride sari toob Sinuni neli erinevat seminari, mis annavad kõik panuse Sinu enesearengusse, et tänases konkurentsitihedas maailmas tippu jõuda. Seekord ei räägi me otseselt ärist, vaid oskustest, mis aitavad Sul igas eluvaldkonnas edukas olla – tööl, suhetes ning muidugi ettevõtluses.

KKK

Kas piletihind kehtib tervele programmile? JAH
Kas antud seminaride sarjal on võimalik osta ka üksikutele seminaridele pileteid? EI
Kas ettevõtte nimele saab arveid ainult ettevõtte paketti soetades? JAH

Põhiesinejad

Ardo Reinsalu

Veikko Täär

Tauri Tallermaa

Henry Kõrvits e. Genka

Programm
7. aprill 2015
14. aprill 2015
21. aprill 2015
28. aprill 2015

18:00-19:30 Ardo Reinsalu – ajajuhtimine

Kuidas juhtida oma aega puhkusel, avatud kontoris, lugedes, autoroolis, jõulude ajal, kaubanduskeskuses? Kuidas vältida hilinemist, katkestamist, stressi, laiskust, erinevaid ajaraiskajaid ja tüütuid kolleege? Kuidas leida aega hobide jaoks, puhkamiseks, sportimiseks, olulisteks projektideks ja mõtlemiseks? Need on kõigest mõned näited sellest, mida õpetab Ajajuhtimise seminar.

18:00-19:30 Veikko Täär – kehakeel

Veikko Täär on õpetanud avaliku esinemise oskuseid viimased 10 aastat, olles lavastaja, näitleja ja eraettevõtja. Tema lemmikteemad on kõne- ja esinemiskunst ning kehakeel. Samuti tegeleb ta spordipsühholoogiaga seonduvaga. Lisaks eelmainitule on Veikko Täär tuntud saatejuhina, mänginud mitmetes filmides ja teleseriaalides ning juhtinud väga paljusid konverentse ja seminare. Veikko kogemused inimestega töötamisel on talle õpetanud, et kõik probleemid elus, s.h. terviserikked, algavad oskamatuset suhelda iseenda ja teistega.

18:00-19:30  Henry Kõrvits ehk Genka – eneseväljendus

Oskamatus oma mõtteid väljendada ning halb kirjaoskus on tänapäeva noorte seas suureks probleemiks. Soovides tõusta karjääriredelil või teostada oma unistusi ettevõtjana, võivad sellised puudused tihtipeale takistuseks osutuda. Kogemus näitab, et edukamad on need, kes suudavad enda tugevaid külgi ning oskusi veenvamalt esile tõsta — ennast paremini müüa.  

Paljud ametikohad eeldavad igapäevast suhtlemist klientide ning koostööpartneritega ning ka siinkohal on hea väljendusoskus suureks plussiks. Lisaks jätab hea kommunikeerimisvõime Sinust meeldivama ning usaldusväärsema inimese mulje.
Kommunikatsioonist ja kõigest sellega seonduvast tuleb rääkima Eesti hip-hopi isa Henry Kõrvits.

18:00-19:30 Tauri Tallermaa – mälutreening

Mälu treenimise seminaril õpid lihtsalt omandatavaid tehnikaid, mis võimaldavad süsteemselt meelde jätta nii numbreid, fakte, loetelusid, nimesid ja nägusid kui ka kõnesid ja muud vajalikku. Selle seminari peamine väärtus seisneb aga mõtlemisprotsessi korrastamises ja organiseerimises, tänu millele suudame igapäevaselt oma mälu kasutada oluliselt efektiivsemalt.

Detailid

Hind:
21. aprill "eneseväljendus" 12.-
28. aprill "mälutreening" 12.-

Asukoht:
Eesti Rahvusraamatukogu (Tõnismägi 2)

Kõik üritused
SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.