17 lihtsat sammu, kuidas saada miljonäriks

23. november 2014

Young-businessman-showing-the-30332891-300x206Seni kuni otsid võimalust teenida oma esimene miljon, on fakt see, et miljonäriks saada ei tähenda vaid oma kasumi kokku riisumist. See tuleb ka erinevatest otsustest, mida võtad vastu päevast päeva.

Tänapäeval on rohkem miljonäre kui kunagi varem ja see ei tulene sellest, et finantsturg oleks heas seisus. Tegelikult on üsna tavaline teadmine, et hetke majandus on näinud paremaid päevi ning inimesed, kes suudavad selles olukorras siiski edukad olla, teavad lihtsalt, kuidas vastavalt käituda. Et saada miljonäriks, pead Sa omavahel kombineerima äripraktika ja tegema õigeid finantsilisi otsuseid, et maksimeerida kasum ning säästa raha.

Kuigi seda kõike on lihtsam öelda kui teha, on teatud tegevused miljonäriks saamise  teekonnal tegelikult päris kerged.

1. Osta pigem asju, mida vajad, mitte neid, mida tahad!
Üks põhjustest, miks inimesed üritavad saada miljonäriks, on lubada endale asju, mida nad tahavad— elada majas, mis on ilmselgelt liialt suur nende vajadustele, või ehtida ennast sõidukitega, mis on palju luksuslikumad, kui neil tegelikult vaja oleks.

2. Kuluta vähem kui teenid!
Säästa oma raha ja kasvata selliselt rikkust. See on küll vana nõuanne, kuid toimib!

3. Ole kindel, et ostetud asjad tasuvad ennast ära!
Mida kiiremini nad ennast ära tasuvad, seda parem! See võimaldab otsida tööd, mida Sulle reaalselt teha meeldib ja soodustab Sinu eesmärkidele lähemale jõudmist.

bigstock-business-or-strategic-marketin-339674394. Harjuta ennast olema kannatlik!
Enda elukvaliteedi või tulevase elustiili ootuste tõstmine võivad olla väga ahvatlevad ajal, mil alles alustad oma vara kasvatamist, kuid Sa ei jõua lõpp-eesmärgini neile varakult järele andes.

5.Pööra aeg oma kasuks!
Mida kiiremini alustad säästmist, seda parem. Kui hakkad säästma kahe- või kolmekümnendates, oled Sa võimeline oma huve enda kasuks pöörama ja upitama ennast paremale positsioonile ilma liigset tööd tegemata.

6.Raha eest ei saa osta õnne!Pildid üritustest (3)
Selle asemel, et lihtsalt kavalalt rahuldada oma materiaalseid vajadusi, tuleks töötada mõistlike eesmärkide nimel. Nii täidad oma eesmärgid palju kiiremini ja kergemalt.

7. Elus juhtub igasuguseid asju!
Veidi tagavararaha hoiab Sind enda eesmärkide saavutamisel stabiilselt õigel kursil.

8. Püüa olla võlgadest vaba!
Isegi kui Sul on igakuine sissetulek, siis oma võlad pead Sa sellest maha arvama. Kui tulemus pöördub  negatiivseks, ei ole sa rahaliselt vaba ning ei suuda saavutada oma unistusi. Selleks, et saada järgmiseks miljonäriks, pead veenduma, et kõik Su võlad on tasutud.

9. Tööta palju ja ole püüdlik!
Pidevalt pingutades on ettejuhtuvaid rahalisi äpardusi palju lihtsam hüvitada.

10. Otsi endale ka teine töökoht!
Mitte ainult selleks, et oma säästudele lisa teeninda, vaid ka selleks, et hoida end tegevuses. Kui Sul ei ole aega, ei kuluta Sa raha, mida tegelikult säästa üritad.

11. Ära karda luua endale suuri visioone!
Kõige tagasihoidlikumad investeerimisplaanid ei pruugi lõppeda alati nii nagu soovitakse. Kui Sul on suurem visioon, kui hetkel toimuv, on see tegelikult parim viis kindlustada, et täidad oma eesmärgi.

12. Arenda endas oskusi oma raha haldamiseks!
Hoia ennast kursis sellega, mida peaksid teadma oma raha haldamisest, ning teadvusta endale, et ilma hea juhtimise ja oskusteta ei kasva see kunagi.

13. Tee asju, mida naudid!
Töötamine sellises valdkonnas, mida naudid, on üks kiiremaid viise saavutamaks rahalist vabadust ja edu. Veetes rohkem aega tööl ja saades seeläbi aina paremaks, seab see Sind paremale positsioonile, et saada palga- ja ametitõusu.

14. Maksa kõigepealt iseendale!
See hoiab Sind rahuldatuna ja aitab saavutada rahalist edu oma eesmärkides.

15. Mine välja ja leia oma raha!tumblr_n6esvjIrNg1st5lhmo1_1280
Tavaline säästmine ja lootmine, et raha tuleb ise Sinu juurde, ei ole kunagi piisav. Sa saad vaid seda, mille välja teenid.

16. Investeeri iseendasse!
Ilma enda harimise või oma saavutuste täiustamise ei ole midagi, mis Sind teiste seast esile tõstaks ning seetõttu ei ole tööandjal mingit põhjust aidata Sul oma eesmärke täita.

17. On olemas rohkem kui üks moodus probleemidele lähenemiseks!
Mitmekülgne olles leiad kiiremini oma probleemidele lahendused.

Kindlasti ei ole olemas raudkindlaid reegleid, kuidas saada miljonäriks. Kui oleks, siis teeniksid kõik inimesed miljoneid. Siiski, kui Sul õnnestub segada õige äripraktika oma isiklike finantsoskustega, ei või iial teada, kuhu jõuad. Järgides neid 17 juhist võid ka Sina saada miljonäriks!

Allikas: Business Insider

SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.