Meist

Ärikatla sõnum on lihtne: julgustada noori äri tegema, investeerima ning ennast harima. Tahame edendada ettevõtlus- ja investeerimiskultuuri Eestis.

 

IMG_4367ddb

Ärikatla idee sai alguse 2009. aastal, kui seltskond ärksa meelega tudengeid jõudsid järeldusele, et head koolitused on üldjuhul oma hinna tõttu noortele kättesaamatud.

Otsustati võtta asi käsile ja korraldada üritused, mis oleksid noortele piisavalt taskukohased, kuid oma kvaliteedis ei teeks järeleandmisi ning oleksid võrreldavad valdkonna tippkoolitustega.

Esimese sammuna otsustati korraldada ettevõtluse teemaline konverents, mille nimeks sai „Start Ärimaailma“. Hoolimata paljude kahtlusest, saatis meid siiski suur edu. Korraldasime kvaliteetse konverentsi, mis täitus hetkega. Suur huvi on iseloomulikuks nähtuseks meie ürituste juures tänaseni.

Edust tingituna sai alguse tänase Ärikatla kaks põhisuunda – ettevõtlus ja investeerimine. Valdkonnad, mille tundmine on tänapäeva maailmas kriitiliselt oluline.

Läbi Ärikatla hooaja, mis jaguneb sügis- ja kevadhooajaks, toimuvad erinevad töötoad, seminarid, konverentsid ja teemaõhtud. Ärikatla eesmärk on pakkuda igal hooajal oma sõpradele midagi uut ja huvitavat nii investeerimise kui ka ettevõtluse valdkonnas.

Tahame olla parimad ning püüdleme selle poole, et meie üritusi väärtustatakse väga hea praktilise info, ürituste korralduse ja esinejate poolest. Seepärast teeme koostööd ainult tipptegijatega, kes omavad praktilisi kogemusi elust enesest ning oma koostööpartnereid valime suure hoolega.

SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.