Aeg
6. mai
2014
Asukoht
Hopneri maja
(Raekoja plats 14)
Hind
12/17

"Olen varsti 70 aastat siin ilmas elanud ning 45 aastat tööd teinud. Aga ma pole midagi sellist varem näinud – selline Ärikatla koolitus on fantastiliselt innovatiivne!"

Jaan Männik

Kõik üritused

Juhtimisteater “Äritäht”

SituatsioonTrummipõrina saatel on esilinastumas uudne, eriti intrigeeriv ja humoorikas ettevõtlusteemaline koolitus. Kas mäletad hetke, kui järjekordsest kommunikatsiooniprobleemist on saanud nii Sulle kui ka Su kolleegidele töö tegemist segav faktor? Kui soovid paremini probleemseid olukordasid mõista ja lahendada, siis ootame Sind osa saama täiesti teist moodi koolituselamusest!

Koolitust viivad läbi MTÜ Foorumteatri koolitajad kohal on ka Äritähtede klubi, kuhu kuuluvad suured tegijad Eesti ärimaastikult, kes kommenteerivad lavastuse käekäiku ning selgitavad, kas tegelikkuses ka asjad nii toimivad.

MIKS OSALEDA?

·        Viimase 25 aasta jooksul on kommunikatsiooniteema äriilmas pidevalt luubi all olnud. Halb kommunikatsioon on probleemiks lugematule arvule ettevõtetele.

·        Õpime probleemsete olukordade mõistmist ja vaatame kuidas lahendada meid igapäevaselt ümbritsevaid kommunikatsiooniprobleeme

·        Etenduse eesmärgiks ei ole jõuda ühe õige vastuseni, vaid arutleda paljude erinevate lahendusviiside ning inimeste käitumise üle muutuvates situatsioonides

*Foorumteater on saanud alguse Brasiiliast. Selle algatas 1960. aastatel näitleja Augusto Boal, kes tahtis asendada traditsioonilise teatrimonoloogi dialoogiga lava ja saali vahel. Tema kontseptsiooni kohaselt on dialoog kogu inimsuhtluse liikumapanev jõud, seda igatsevad kõik ja kõik on selleks ka suutelised.

Põhiesinejad

Andrei Korobeinik

Ettevõtja, poliitik

Kai Realo

Tippjuht

Jaan Männik

Tippjuht

Detailid

Hind:
12/17

Asukoht:
Hopneri maja (Raekoja plats 14)

Kõik üritused
SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.