Aeg
19
november
2016
Asukoht
Hilton Tallinn Park
(Fr. R. Kreutzwaldi 23)
Hind
Tavapilet 20.-
Toetajad
Kõik üritused

Tark Raha

Nasdaq Tallinna börs ja Ärikatel esitlevad: Tark Raha 2016

Tark Raha toob 19. novembril Hilton Park hotelli Eesti majandus- ja investeerimismaastiku raskekahurväe

Tänavuse konverentsi avalöögi teevad SEB Panga strateeg Peeter Koppel ja investor ning ettevõtja Jüri Mõis, kes võtavad vaatluse alla maailmamajanduse hetkeolukorra. Ajaloo suurim rahanduslik eksperiment jätkub. USA ja Euroopa keskpankade rahatrükimasinad huugavad. Juba räägitakse tõsimeeli helikopterilt raha alla lennutamisest, et inimesed saaksid kulutada. Mis toimub ja mis saab edasi? Kuhu see raha läheb? Kes sellest kõigest võidab ja kes mitte?

Päeva teises sessioonis võtavad laval koha sisse tänavu Tallinna börsile tulnud ettevõtete juhid ja räägivad oma ettevõtte tegevusest ja plaanidest: Erki Kilu LHV  (LHV Group tuli aktsiatega börsile mais), Priit Põldoja Inbankist (Inbank tuli võlakirjadega börsile oktoobris) ja Tarmo Karotam Baltic Horizon Fundist (BHF tuli fondiosakutega börsile juulis). Miks peaksid Sina kui investor nendesse väärtpaberitesse investeerima? Juhid räägivad.

Psühholoogiast ei saa investeerimises üle ega ümber. Ülimalt põneva ja hariva teema võtab luubi alla investor ja investorkäitumise uurija Kristjan Liivamägi. Investeerimisel tuleb olla teatavasti võimalikult emotsioonitu – tule ja saa teada kuidas!

Ja päeva lõpuks saabub lavale LHV asutaja ja suuromanik Rain Lõhmus. Mees, kes rohkem tutvustussõnu ei vaja. Millised on Raini investeerimispõhimõtted? Kas ja kuidas on need aja jooksul muutunud? Rain räägib.

Põhiesinejad

Rain Lõhmus

LHV Grupi nõukogu esimees

Jüri Mõis

investor ja ettevõtja

Peeter Koppel

SEB Panga strateeg

Erki Kilu

LHV Panga juht

Tarmo Karotam

Baltic Horizon Fundi fondijuht

Priit Põldoja

Inbanki nõukogu esimees

Kristjan Liivamägi

TTÜ finantsökonoomika doktorant

Ajakava
19. november 2016

11.00 – 11.05 – Avamine – Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots
11.05 – 12.10 – Arutelu: mis seisus on majanduskliima Eestis ja maailmas? Vaade tulevikku: millele pöörata tähelepanu järgmisel aastal? 3 ja 5 aasta pärast? Peeter Koppel ja Jüri Mõis (jutuajamist juhib Kaarel Ots)
12.10 – 12.50 – Paus
12.50 – 13.50 – Tippjuhilt investorile: Balti börsiettevõtete juhid – Erki Kilu (LHV Pank), Tarmo Karotam (Baltic Horizon Fund), Priit Põldoja (Inbank)
13.50 – 14.40 – Investeerimispsühholoogia Kristjan Liivamägi 
14.40 – 15.00 – Paus
15.00 – 15.45 – Minu investeerimispõhimõtted – Rain Lõhmus
15.45 – 16:00 – Lõpetamine

Detailid

Hind:
Tavapilet 20.-

Asukoht:
Hilton Tallinn Park (Fr. R. Kreutzwaldi 23)

Kõik üritused
SulgeJäta tagasiside
Please leave this field empty.